Lia Güzellik Merkezi
Porselen Makyaj

Gelin makyajı ve gece makyajı olarak tercih edilen Porselen Makyaj, özel kozmetik makyaj ürünleri ile yapılarak uygulanır. Ciltteki yer alan her türlü cilt bozukluğu, renk ayarsızlığı, kırışıklıkları büyük anlamda yok ederek ortaya güzel bir sonuç çıkması sağlanılır.

 Alanında profesyonel kişiler ile yapılması gerekilen makyaj sayesinde var olan cilt hataları kapatılarak kişinin güzelliği ön plana başarılı bir şekilde çıkartılır.

Porselen Makyaj sıcaklıktan ve sudak kolay kolay etkilenmeyen ve kalıcılığı uzun süreli olan makyaj türüdür. Amaç hem doğal ve güzel durmanızı sağlamak hem de aynı zamanda cildinizde pürüzsüzlük ve dengelik yaratmaktır.

Porselen makyaj ortalama 42 saat dayanabilir ve terleme gibi durumlarda makyajın akması ya da atması söz konusu olmaz. İşlemin başarılı olması için hem doğru ve kaliteli ürünlerin kullanılması gerekir hem de makyajı yapan makyaj sanatçısının yeteneği ve kabiliyeti sonucu ortaya koyar.

Kliniğimizde tüm özel günler için Porselen Makyaj hizmeti alabilir ve etkili başarılı sonuçlar ile buluşabilirsiniz. Adım adım yapılacak uygulamalar ve doğru teknikler ile memnuniyetiniz artacak ve profesyonel makyajın kalıcılığı artacaktır. Sizler de tüm özel günleriniz için uzmanımızdan Porselen Makyaj için randevunuzu oluşturabilirsiniz.