Lia Güzellik Merkezi
Mikroblading

Kıl tekniği olarak da bilinen Microblading sayesinde 3D tekniği ile kaşı şekillendirmek ve hacimlendirmek mümkün. Kaşların arasına doğal duracak şekilde ince kıl çizimleri yaparak ve doğal boyalar kullanılan uzun ömürlü sonuçlar alınması sağlanılır. Oldukça doğal duran bu kaş çizimleri sayesinde kişi arzı ettiği kaş tasarımına da kavuşmuş oluyor.

Alanında uzman kişilerce yapılan Microblading kendi kaşınızdan bile ayırt edilemeyecek şekilde profesyonelce yapılmaktadır. Kendi kaş renginize en yakın olacak şekilde ve kaşınıza verilebilecek en güzel şekil ile tamamlanan Microblading sayesinde sizler de daha etkili bakışlara ve kaşlara sahip olabileceksiniz. 

Kliniğimizde Microblading hijyenik bir ortamda yapılır ve tek kullanımlık iğneler kullanılır. Kullanılan boyalar tamamen yüz için üretilmiş ve doğal boyalardan oluşmaktadır. Otaya çıkacak olan sonuç ise harika bir yansıma ve doğallık olacaktır.

Microblading öncesinde yapılacak anestezik krem sayesinde ağrı yaşanmayacak düzeyde işlemler gerçekleştirilir. Kişi için öncelikle kaş tasarımı yapılır ve sonrasında ise Microblading aşamasına geçilir. İşlemler ortalama 2 saat kadar sürmektedir. İşlem sonrası hafif kızarıklıklar meydana gelebilir. Yaklaşık bir hafta sonra bunlar kaybolacaktır. 

Microblading uygulamasından memnun kalmak için bu alanda uzman birisinden hizmet almak oldukça önemlidir. Adeta bir sanat işlemesi diyebiliriz. Kişinin profesyonelliği kaşın daha doğal çizimler ile yapılmasını sağlayacaktır. Kliğinin güvenilir olması da ileride boya atması ya da boya akması gibi sorunları da ortadan kaldıracaktır.

Microblading ile gerek dökülen ve eksik olan kaş aralarını doldurabilir, gerekse yüz hattınızı daha ön plana çıkaracak bir çalışma için tercih edebilirsiniz. Derinizde alerji yapmayacak ve oldukça doğal duracak bir microblading için merkezimizden randevu alarak harika kaşlara sahip olabilirsiniz.