Lia Güzellik Merkezi
Lazer Epilasyon

LAZER EPİLASYON NEDİR?

İstenmeyen tüylerinizden artık acısız, konforlu ve hızlı bir şekilde kurtulmak ister misiniz? İlk seansta bile yüzde 65 başarı sonuçları ile yüzünüzü güldürecek olan Lazer Epilasyon sistemiz sayesinde artık hem kadın hem de erkekler istenmeyen tüylerinden kurtulacaklar. 

Buz başlığı sayesinde soğutma gerçekleşecek ve sizler ağrısız bir şekilde lazer epilasyonunuzu yaptırabileceksiniz. Yanma riski olmadan, her kıl tipine uyumlu cihazımız ile güvenli bir şekilde epilasyon hizmetlerini alabileceksiniz.

Dilediğiniz tüm bölgeleriniz için dilerseniz tek seans, dilerseniz paket olarak işlem yaptırabilirsiniz. Daha önce lazere başlamış ama yarım bırakmış kişiler, daha önce hiç epilasyon yaptırmamış kişiler, ya da daha önce farklı cihaz ve tekniklerden memnun kalmamış kişiler rahatlıkla kliniğimizde yeni sistem Buz Lazer cihazımız ile başarılı sonuçlar alabilir.

Yeni nesil teknolojisi ile üretilen ALBY DIODE LASER sayesinde hem zamanınızın hem de paranızın karşılığını alacak ve yüksek başarı sonuçları sunan epilasyon sayesinde tüylerden kurtulacaksınız. 

Lazer epilasyon yaptırmadan önce dikkat edileceklerin en başında merkezin hijyen ve temizliği, cihazın kalitesi ve başarı oranı gelir. Güzellik merkezimizde tüm bunları vaat ediyor ve sizleri artık bu zorlu durumdan yani tüylerinizden kalıcı olarak kurtarıyoruz. Kıllarınıza uyutma yapmadan, kalıcı olarak veda etmek isterseniz randevunuzu oluşturarak buz lazer sistemimiz ile mutlaka tanışmalısınız.