Lia Güzellik Merkezi
Kaş Tasarımı Pudralama

Kaşlarınızı size özel yüz hattınıza uygun şekilde hem tasarlanmasını sağlamak hem de pudralamak ister misiniz? Peki, kaş tasarımı pudralama nedir daha yakından bakalım.

Kaşlar kişinin bakışlarını hatta yüz ifadesini oldukça değiştiren bölgelerden biridir. Bu sebeple daha doğal ve daha güzel bir kaş kim istemez ki? Sürekli kaşınızı boyamak ya da şekillendirmekten sıkılanlar için kaş tasarım pudralamak oldukça yardımcı olacak bir işlem olacaktır.

Bir nevi kalıcı makyaj olarak da lanse edilebilen kas pudralama, tamamen bitkisel boyalardan oluşan makyaj boyalarını mikro iğneler ile derinin en üst tabakasın uygulayarak ortaya çıkarılan işlem olarak bilinir. Bu yöntem ile kaşa gölgeleme tekniği ile işlem yapılır. Daha dolgun ve daha şekilli ve daha güzel kaşlara sahip olabilirsiniz.

Uzman personellerimiz ile öncelikle sizin yüz hattınıza en uygun kaş tasarımı tasarlanır ve kaşınız buna göre şekillendirilerek biçimlendirilir. Sonrasında ise pudralama tekniği ile özellikle boşluk olan kısımlar doldurulabilir, kaş daha kalınlaştırılabilir. Kaşlar istenilen uzunlukta, istenilen renk aralığında ve istenilen dolgunlukta tasarlanabilir. Bu hem kişinin isteği ile hem de uzmanın yüz hattına en uygun tasarımın ortaya çıkarılması ile sağlanılacaktır.

Kaş tasarımı pudralama tekniği 6 ay ile 2 yıl arası bir kalıcılık sağlar. İşlem sırasında kişiye acı hissetmemesi için anestezik krem uygulanır. İşlem süresi ortalama 1 ile 2 saat arasında değişebilir. İşlem sırasında hem kaliteli ürünler kullanmak hem de alanın ve kullanılan cihazların steril olması çok önemlidir. Bu sebeple kliniğimizde içini çok rahat bir şekilde kas tasarımı ve pudralama işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. İşlem sonrası daha alımlı, daha ifade veren ve daha doğal bir kaşa sahip olabilirsiniz.