Lia Güzellik Merkezi
Kaş-Kirpik Lifting

Birçok farklı aşamadan geçirilerek yapılan Kaş ve Kirpik Lifting uygulaması sayesinde kirpiklerin çapı yüzde 20 oranında daha dolgun ve daha kıvrık bir görünüme kavuşacaktır. Bu sayede bakışlarınıza bile canlılık vererek gözlerinizin de daha iri ve güzel durmasını sağlar. Günlük hayatınızda göz makyajına bile gerek kalmayacak kadar güzel bir görüntüye ulaşabilirsiniz. 

Kliniğimizde Kaş ve Kirpik Lifting için en güvenilir ve kaliteli bakım ürünlerini kullanmakta ve deneyimli personellerimizce işlemi uygulamaktayız. Kirpik ve kaşlarınız hem görüntü olarak güzelleşecek hem de gerekli olan tüm bakımları yapılarak destek takviyesi yapılmış olacaktır.

Özellikle zayıf, seyrek, ince, düz kaş ve kirpik sahibi olan kişiler ile kaş ve kirpiklerinde dökülme yaşayan kişiler, daha önce yanlış işlemler yaptırarak zarar görmüş kişiler, Kaş ve Kirpik Liftingini kliniğimizde güven içinde yaptırarak başarılı sonuçlar alabilir. 

 

Ortalama 1.5 ile 3 ay arası kalıcılık gösteren Kaş ve Kirpik Lifting uygulaması için her gün düzenli olarak sabahları fırça yardımı ile taranması önerilir. Ağrısız ve acısız olan Kaş ve Kirpik Lifting uygulaması için kullanılan tüm ürünlerimiz Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Alanında uzman bir isim ile çalışarak başarılı sonuçları alabilir ve kalıcılığı daha uzun aynı zamanda daha etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz. Kaş ve Kirpik Lifting uygulaması için randevu alabilir ve göz alıcı bir bakışa ve detaylı bir bakıma sahip olabilirsiniz.