Lia Güzellik Merkezi
Kalça Lifting

Daha dik ve daha kalkık ve daha bakımlı kalçalara sahip olmak için zorlu ameliyat süreçlerinize ihtiyacınız yok. Kalça Lifting ile 1 yıla kadar etkili sonuçları alabilirsiniz. Yaklaşık 30 dakika süren kalça lifting uygulaması ağrısız ve acısız bir işlemdir.

Yaklaşık 7 ay squat yaparak elde edeceğiniz sonucu kalça liftingi yaparak elde edebilirsiniz. Daha kısa sürede daha etkili bir şekilde kalçalarınız için başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kalça liftingi ile kalça ve popo büyümesi yapılmadan sadece poponuzun şekil alması ve dikleşip daha güzel görünmesi sağlanılır. İhtiyacınıza uygun olarak seanslar şeklinde yapılan kalça lifting sonrası özellikle squat hareketleri ile destekleme yaparak kalıcılık etkisini daha uzun süre sürdürebilirsiniz.

Sizler için hijyenik ortamda, hijyenik cihazlarımız ile sunduğumuz kalça lifting uygulamasını dileyen herkes tercih edebilir. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Kalçanızı şekillendirmek ve daha dolgun hale getirmek için tercih edeceğiniz kalça lifting ile kıyafetleriniz üzerinize daha çok yakışacak ve sonuçlar sizi fazlası ile mutlu edecektir.