Lia Güzellik Merkezi
İpek Kirpik

İpek Kirpik ile daha dolgun ve daha etkili bakışlara sahip olmak ister misiniz? Son yıllarda çok fazla popüler olan İpek Kirpik uygulaması sayesinde her gün makyaj yapma derdinden bile kurtulmuş olacaksınız.

İpekten üretilen kirpikler özel bir yapıştırıcı sayesinde kendi kirpiklerinize takılarak daha uzun ve gür bir kirpik oluşumuna destek sağlar. Ortalama 1 ile 2 saat arasında sürecek İpek Kirpik işlemi kliğimizde büyük bir incelik ve ustalık ile yapılır.

İpek Kirpiğinin başarısını ve kalıcılığını sürdürmek için kişinin düzenli olarak bakımlarını yaptırması da önemlidir. Yaklaşık olarak 3 haftada bir ipek kirpik bakımı ile etki süresi 6 aya kadar çıkabilir. Hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla kullanabilir ve oldukça doğal kirpiklere sahip olabilirsiniz.

İpek Kirpik ile

Makyaj sürenizi kısaltabilirsiniz

Günün her saati takma kirpik etkisi kadar memnun edici sonuçlar alırsınız

Gözlerinize derinlik katarak onları ön plana çıkarır

Kendi kirpiklerinize zarar vermeden istediğiniz dolgunluk ve gürlüğü yakalarsınız

Har daim bakımlı görünürsünüz

Günlük hayatınızda rimel bile sürmenize gerek kalmaz

 

İpek kirpik özellikle makyaj ürünlerine alerjisi olanlar için, kirpiklerini daha dolgun ve hacimli isteyenler için, seyrek kirpiklere sahip olanlar için, kirpikleri aşağı tarafa bakanlar için ve kısa kirpik boyutuna sahip olanlar için önerilen en etkili çözümlerden biridir.

 

İpek kirpik uygulaması

İpek kirpik uygulaması alanında uzman ekiplerce yapılır. Kişinin göz boyutu, kirpik yapısı göz önüne alınarak en doğru sonucu alacak şekilde uygulama planlanır. Tek tek olacak şekilde yapıştırılarak tamamlanan ipek kirpik sonrası dikkat edilmesi gerekenleri de göz ardı etmeden uygulamasınız.

 

İpek Kirpik sonrası dikkat edilecek hususlar

İşlem sonrası gözleri ovuşturmaktan kaçınılmalıdır

İşlem sonrası 2 gün rimel kullanımından kaçınılmalıdır

Kirpik kıvırma aparatını bir süre kullanmamalısınız

İşlem sonrası 2 gün sauna, solaryum gibi alanlardan kaçınılmalıdır.

Düzenli olarak bakımlarını ihmal etmemelisiniz

Makyaj temizleme ürünlerini kullanırken hassas olunmalıdır.