Lia Güzellik Merkezi
Gelin Makyajı

Hayatınızın en önemli günü olan düğün gününüzde en güzel olmak elbette hakkınız. Düğün öncesi her adımı tamamladınız ama ya düğün günü. Asıl stres yeniden başlıyor gibi hissediyor musunuz? Bunların en başında gelin makyajı yer alıyor değil mi? Yüz hattınıza uyumlu, gelinliğinizin tasarımı ve konsepti ile uyum sağlayacak, yüzünüze en uygun renk tonlarında bir gelin makyajı ile arzu edilen görüntüye ulaşabilirsiniz.

Kliniğimizde uzman makyözlerimiz ile sunduğumuz gelin makyajı hizmetimiz sayesinde sonucundan memnun kalacağınız bir makyaj ile karşılaşıyor olacaksınız. Gelin makyajın en önemli ayrıntısı kalıcılığı ve dayanaklığı olmalıdır. Porselen makyaj tekniği ile yapılan gelin makyajı sizi tüm gece götürecek kadar etkili yoğun ama bir o kadar da doğal ve güzel durmalıdır.

Gelin makyajında yüz hatlarınızın ön plana çıkartılması, abartılmadan ama sizi oldukça pürüzsüz ve güzel bir yüze kavuşturacak olması oldukça önemlidir. Dilerseniz öncesinde bir gelin makyajı provası yaparak aklınızda soru işaretlerini de kaldırabilirsiniz.

Siz hayalinizde ki gelin makyajını aktaracak, makyazömüz ise sizin yönlendirmeniz ile de ortaya çıkabilecek en başarılı ve güzel makyajı uygulayacaktır. Gelin makyajında uyum oldukça önemlidir. Gelin makyajı standart bir kalıpta yapılan makyaj türü değildir. Kişinin yüz ifadesine, yüz hattına, yüz boyutuna uygun olarak tasarlanacak bir makyaj ile başarı elde edilebilir. Hem pürüzsüz, hem doğal, hem de etkileyici ve üstelik kalıcı bir gelin makyajı ile düğün günü stresinin de üzerinden gelecek ve sadece o özel anlara hazırlanıyor olacaksınız.

Delin makyajı ortalama yarım saat ile 1 saat arasında sürmekte ve en kaliteli profesyonel makyaj malzemeleri ile streril bir şekilde çalışılmaktadır.