Lia Güzellik Merkezi
Eyeliner

Her sabah daha alımlı bakışlar ile uyanmak ister misiniz? O halde Eyeliner ile her daim bakımlı ve makyajlı durabilirsiniz. Özellikle Eyeliner size çok yakışıyorsa ve bunu çekmek size çok zahmetli geliyor ya da her gün çekmek için bin bir zorluk çekiyorsanız kalıcı Eyeliner uygulaması işle bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz

Eyeliner çekmek büyük anlamda profesyonellik istiyor diyebiliriz. İyi çekilemeyen Eyeliner maalesef başarısız oluyor ve istenilen görüntüyü de veremiyor. Dolayısı ile özellikle kalıcı Eyeliner ile her gün bu uğraşı vermek zorunda kalmadan elde edebilirsiniz.

Kalıcı Eyeliner, kadınlara büyük bir kolaylık sunuyor. Hem sizi her gün makyaj zahmetinden kurtarıyor hem de makyaj ürünleri almanızı engelliyor. Hazır olarak çekilen Eyeliner sayesinde göz makyajınızı tamamlamak çok daha kolay ve güzel oluyor. Hatta günlük makyaj yapmanıza bile gerek kalmayacak bir güzellik ortaya koyuyor. Her zaman daha alımlı bakışlar ve daha bakımlı bir ifadeye kavuşuyor olacaksanız.

Kalıcı Eyeliner kişinin hem isteğine hem de onun yüz ifadesine yakışacak şekilde tasarlanır. Kişinin istediğine göre kalın ya da uzun çekilebilir. Kuyruk kısmı uzun ya da kısa bırakılabilir. Eyeliner kullanımında eyeliner boyaları ve ekipmanları kullanılır. Yaklaşık 1 yıl ile 3 yıl arası kalıcılık gösterir ve sonrasında zaman içerisinde tamamen ortadan kalkarak yok olur. Dilerseniz yeniletebilir ya da tekrar doğal haliniz ile devam edebilirsiniz.

Kalıcı Eyeliner süresi yaklaşık yarım saat ile bir saat arasında sürmektedir. İşlem sırasında herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. İlk olarak kişinin göz kapağı ve şekli incelenerek, kişiden fikir alınarak nasıl bir Eyeliner çekimi yapılacağı kararlaştırılır. Sonrasında ise hijyenik bir ortamda alanında uzman kişilerde uygulama yapılır.

İşlem sonrası hafif bir şişlik ya da morluk ortaya çıkabilir ama bu kısa bir süre gidecek ve sorun yaratmayacaktır. Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz ve tecrübesine güvenebileceğiniz bir uzman ile çalışmak size daha başarılı sonuçlar verecektir. Sizler de Eyeliner çekimi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.