Lia Güzellik Merkezi
Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme, dudağınızın sadece üst tabakasına işlenilen ve renkli pigmentler ile yapılan uygulamadır. Dudak renklendirme bir dövme uygulaması değildir ve derinin altına inilmez. Özellikle solgun dudaklara sahip olanlar için dudakları canlandırır ve renklendirerek daha bakımlı, daha dolgun ve güzel durmasını sağlar.

Dudak renklendirme işlem süresi ortalama olarak 90 dakika sürmekte ve kalıcılığı ise 18 ay ile 36 arasında değişkenlik göstermektedir. İşlem sırasında anestezi krem kullanıldığı için herhangi bir ağrı hissetmez ve her zamana bakımlı canlı dudaklara sahip olursunuz. Dilediğiniz zaman makyajınızı yapabilir ve rujunuzu da kullanabilirsiniz.

Dudak renklendirme işlemi sonrası dudaklarda şişkinlik oluşabilir ama 2 saate kadar geçecektir. Dudak renklendirme için birçok farklı renk skalası bulunuyor. Sizin dudak yapınıza ve yüzünüze en çok yakışacak olan dudak renklendirmeyi tercih edebileceksiniz.

Oldukça doğal duracak ve sanki kendi dudak renginiz gibi algılanmaya başlayacak. Birine söylemediğinizde anlamanıza imkan olmayacak kadar doğal bir görüntü diyebiliriz. Günlük hayatınızda daha bakımlı olmak istiyor ve soluk yüzünüze bir renk getirmek istiyorsanız dudak renklendirme yaparak çok uzun süre istediğiniz dudak rengine ulaşabilirsiniz.

Birçok ünlü ismin de tercih ettiği dudak renklendirme 18 yaş sonrası her yaş grubuna uygulanabilir. Dudaklarınıza renk katmak ve canlılık getirmek isterseniz kliniğimiz ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.