Lia Güzellik Merkezi
Dövme Silme

Zamanında büyük hevesle yaptırdığınız dövmeler gün gelince canınızı sıkıyor ya da, var olan dövmeleriniz zaman içinde formunu yitiriyor ve çirkin bir hal alıyorsa dövme sildirme işlemi ile dövmenizden kurtulabilirsiniz.

Dövme silme işlemi kesinlikle hijyenik bir ortamda ve alanında uzman personeller ile yapılmalıdır. Kliniğimizde dövme silme uygulaması için son sistem cihazlar kullanıyor ve daha az acı ile daha başarılı sonuçları vermek için çalışıyoruz.

Dövme silme başarısı kişinin var olan dövmesi ile orantılı olacaktır. Derinin deforme edilerek dövme işlenmesi, eski yıllarda yapılan dövmeler, kalitesiz boyalar ile yapılan dövmeler başarı yolunda farklılıklar gösterecektir. Daha küçük ve gölgelendirme tekniği ile yapılan dövmeler çok daha hızlı ve başarılı bir şekilde silinirken, kaplama ya da kötü boyalar ile yapılan dövmelerde seans süreçleri biraz daha uzayarak tedavi devam edebilir.

Dövme sildirme işleminde etkili sonucu hemen ilk seans sonrası bile görebilirsiniz. Seanslar devam ettikçe dövmenizden kurtulacak ve başarılı sonuçlara ulaşabileceksiniz

Dövme silme işleminde merak edilen bir diğer soru ise acı durumu olacaktır. Dövme silme uygulamasında acı, dövmenin nerede yapıldığına göre değişkenlik gösterebilir. Hassas bölgelerde biraz ağrı olurken, bazı kısımlarda dövme sildirme hiç acı yaşamadan da gerçekleşebilir. 

Sildirmek istediğiniz dövmeleriniz için kliniğimizi ziyaret ederek hem seans hakkında hem de süreç ve fiyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.