Lia Güzellik Merkezi
Dipliner

Kirpik diplerini daha belirgin bir hale getirmek istiyor ve bu sayede daha etkili, daha bakımlı bir göze sahip olmak istiyorsanız kalıcı Dipliner işlemi ile bunu başarabilirsiniz. Her gün Dipliner çekmekten ve sonrasında onu temizlemekten sıkıldıysanız kalıcı dipliner ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Daha sade bir görüntü elde etmek istiyorsanız Dipliner ile istediğiniz bakışları ve görüntüyü yakalayabilirsiniz.

Kalıcı Dipliner öncesi size en uygun siyah tonu pigment seçilir ve boyalar işlem için hazırlanmaya başlanılır. İşlemin başarılı olmasında ki en büyük kullanılan boyanın kalitesi ve işlem yapacak personelin alanında uzman olması olacaktır.

Dipliner yapmadan önce acıyı ortadan kaldırmak için anestezi krem uygulaması yapılır. Özel Dipliner kalemi ile uygulama yapılır. İşlemin etki süresi ortalama olarak 1.5 yıl diyebiliriz. Bitiş süresi yaklaştıkça çekilen Dipliner yavaş yavaş soluklaşarak yok olur. Dilerseniz yeniletme yaparak yeniden kullanıma başlayabilirsiniz.

Sizler de göz ve bakışlarım benim için çok önemli ve aynı zamanda işimi kolaylaştırmak istiyorum diyorsanız kalıcı Dipliner ile artık işin en kolayını tercih edebilirsiniz. Ortalama yarım saat ile 1 saat arası sürecek olan bu işlem abartıyı sevmeyenler ama gözüne biraz hava vermek isteyenler için tercih edilecek bir kalıcı makyaj olacaktır. 18 yaş üstü herkes rahatlıkla yaptırabilir.