Lia Güzellik Merkezi

Dermapen ile cildinizde ki güneş lekesine, cilt lekesine, sivilce ve akne lekesine karşı savaş açmaya var mısınız? Dermapen ile doku kaybına uğramış bölgeyi onarıyor ve cildin lekelerinden arınmasını sağlıyoruz. Dermapen kısaca hem leke tedavisinde hem de doku kaybına uğrayan tüm bölgeleriniz için hızlı bir iyileştirici etkiye sahiptir. Aynı zamanda iyi bir cilt gençleştirme tedavisi olarak da ön plana çıkan uygulamalardan biridir.

Dermapen micro iğneleme ile cilt altına delikler açıyor ve cilde uyarı vererek aynı zamanda cildin gereksinimi olan serumları cilde yedirerek çok daha hızlı tamir edilmesini ve cildin onarılmasını sağlıyor. Kişinin ihtiyacına yönelik olarak seans süreleri hesaplanmakta ve her seans sonrası başarılı sonuçlara görmeye başlamaktasınız.

Dermapen tüm cilt tipleri için uygundur ve yılın her mevsimi yapılabilir. Cildinizi koruma altına alarak onu hem yeniler hem de tamir eder. Dolayısı ile cilt sorunlarınızı geride bırakarak daha canlı, daha güzel ve daha genç bir cilde sahip olabilirsiniz.

Dermapen yüz bölgesine, el ve kol bölgesine, boyun ve dekolte bölgesine rahatlıkla uygulanabilir.

Dermapen sayesinde;

Cilt lekelerinize veda edebilir

İnce kırışıklık çizgileri ile yok edebilir

Akne ve sivilce izlerini tedavi edebilir

Nemi ve esnekliğini kaybetmiş cildi geri kazanabilir

Cilt gözeneklerini küçültebilir

Ve cildinizi yenileyebilirsiniz.