Lia Güzellik Merkezi
Bölgesel Zayıflama

6 farklı başlık 12 kombinasyon ile bölgesel olarak zayıflama ne dersiniz? Sizler de artık rahatsız olduğunuz kilo ve yağ fazlalıklarınız için güzellik merkezimize gelerek acısız, konforlu ve etkili bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Yağ hücrelerine frekanslar götürerek onları parçalıyor ve dolayısı ile bölgesel zayıflama başarısına ulaşabiliyorsunuz. Magıc Crush bölgesel zayıflama tekniği sayesinde hem zayıflayacak ve forma girecek hem de aynı zamanda cildinizi sıkılaştırarak daha güzel bir görünüm kazanmayı sağlıyor olacaksınız.

Bölgesel zayıflamada tercih edeceğiniz Magıc Crush ile aynı zamanda selülitlere de savaş açabilecek ve tam anlamı ile sizi rahatsız eden birçok sorundan tek bir uygulama ile kurtulabileceksiniz. Üstelik ilk seans sonrası bile ne kadar etili olduğunu kendiniz görebileceksiniz. Bölgesel zayıflama tedavinin süreci ise gerekli kontroller yapıldıktan sonra belirlenecektir. Kişinin ihtiyacına göre en uygun tedavi planlaması yapılır ve böylelikle her seans sonrası biraz daha ideal bedene yaklaşamaya başlarsınız.

Sizler de inatçı olan yağlarınızdan bir türlü kurtulamıyorsanız ya da bölgesel olarak rahatsızlık duyduğunuz yağlanmalar varsa en etkili şekilde kurtulabileceksiniz. Sıcak ultrason sayesinde hem zayıflayacak hem de portakal görünümlere yani selülitlere veda edeceksiniz.

Giydiğiniz kıyafetin üzerinize daha çok yakışmasını istiyor, diyet gibi ağır süreçlere dayanamıyorsanız, spor salonlarında vakit kaybetmek istemiyorsanız bölgesel zayıflama ile başarıya ulaşmanın sırrını yakalayabilirsiniz.